הפקת צ’קים ממדפסת מגנטית במשרד

יש מדפסת ויש מדפסת…
בעידן הטכנולוגי כמעט כל עסק או ארגון משתמשים במדפסת מגנטית להדפסת צ’קים במשרד. חשוב לבחור מדפסת צ’קים מגנטית איכותית מבית טוב. בשווקים אפשר למצוא עשרות מדפסות במחירים זולים של מאתיים עד שלוש מאות שקלים, אך קשה למצוא מדפסת איכותית שתענה על כל הדרישות המשרדיות. בחברת “קווים הפקות” מציעים לכם מדפסת מגנטית לצ’קים איכותית עם משלוח חינם לכל רחבי הארץ. מדפסת מגנטית איכותית העונה על כל הדרישות כמו איכות הדפסה גבוהה, אבטחה מרבית, אחריות, עלויות החזקה זולות ועוד. מוזמנים לצור קשר ותקבלו הצעה ושרות טוב.

מדפסת מגנטית לשיקים

מדפסת צ’קים מגנטית מבית “קווים הפקות” מאפשרת פשטות תפעולית והדפסה איכותית. כל הנתונים כמו לוגו החברה, פרטי הבנק, טופס ההמחאה ועוד מאוחסנים במדפסת עצמה ולא תצטרכו להחליף נייר בין הדפסה להדפסה. בדרך זו תוכלו לייעל את תהליכי העבודה ולחסוך זמן יקר.

תהליך הפקת הצ’ק הוא תהליך מאובטח. ההמחאה מודפסת על נייר חלק ( נייר רקע כחול ) ולמעשה הצ’ק אינו קיים פיזית עד הרגע שבו תבצעו הדפסת צ’ק מהמדפסת המגנטית. בשיטת הפקה זו הסיכוי לגנבה או לזיוף צ’ק פוחת באופן משמעותי.

במדפסת מגנטית לצ’קים מבית “קווים הפקות” מוטמעים מנגנוני אבטחה מתקדמים. באמצעות המנגנונים המתוחכמים תוכלו למנוע טעויות בהדפסת הצ’ק ולמנוע גישה לגורמים שאינם מורשים.

עלויות תפעול של מדפסת מגנטית חשובות לא פחות מאשר המחיר של המדפסת בעת הקנייה. בחברת “קווים הפקות” מוכרים מדפסות עם טונר מגנטי מקורי, כל המיכלים מלאים. לצערנו מסיפורי לקוחותינו ישנן חברות רבות שבהן תרכשו מדפסת ויספקו לכם מיכל טונר חצי מלא או אפילו שליש של כמות הטונר האמורה להימצא במיכל.

חשוב לבחור מדפסת מבית טוב המספקת את כל אמצעי הבטיחות הנדרשים למניעת גנבה וזיוף צ’קים כמו נייר בטחוני, מנגנוני אבטחה מיוחדים המצפינים את הגופן המגנטי ועוד.

שקים מעוצבים ממתגים את בית העסק. מדפסת מגנטית מבית “קווים הפקות” נספק לכם צ’ק מעוצב ברמה גבוהה. הצ’ק המעוצב, המדויק והאיכותי ישמש גם ככרטיס ביקור של העסק שלכם ואתם תמותגו כחברה מקצועית, אחראית, אמינה ורצינית.

בחברת “קווים ההפקות” מספקים מדפסת מגנטית עם תוכנת שיק צ’ק. זוהי תוכנה להדפסה על צ’קים וניהול תזרים מזומנים בעסק, ניתן לעקוב אחר פעילות של צ’קים נכנסים ויוצאים, לאתר כל שיק להוציא דוחות ועוד.

בכל קנייה של מדפסת מגנטית מבית “קווים הפקות” אתם מקבלים אחריות ותמיכה. בכל תקלה או בעיה, הצוות המקצועי של החברה יסייע לכם בזמן הקצר ביותר.

אם גם מחפשים לקנות מדפסת מגנטית לצ’קים שתהיה איכותית ומבית טוב, מדפסת שתשרת אתכם ביעילות למשך תקופה ארוכה, צרו קשר והצטרפו אל אינספור לקוחות שכבר רכשו את המדפסת ונהנים ממנה ומשרות טוב.

תוכנת שיק-צ’ק מתאימה לכל עסק

חברת “קווים הפקות” פיתחה מספר סוגי חבילות של התוכנה, אחת מהן ודאי תתאים גם לכם.

  • תוכנת צ’ק לייט מתאימה לבעלי עסקים העובדים עם חשבון בנק אחד וכותבים בממוצע כמאתיים וחמישים שקים בשנה.
  • תוכנת צ’ק פרו מיועדת לבעלי עסקים העובדים עם חשבון בנק אחד אשר כמות השקים שהם כותבים בשנה מגיעה לאלף צ’קים בשנה ואפילו יותר.
  • צ’ק אנלימיט זוהי תוכנה המסונכרנת עם הנהלת החשבונות.
  • תוכנת שיק מובייל זוהי אפליקציה המאפשרת גישה מכל נייד או טאבלט על גבי שרת מאובטח, היא מאפשרת צפייה בצ’קים נכנסים ויוצאים, עדכון נתונים, צפייה בדו”חות ועוד.

“שיק-צ’ק” – גם לכם מגיע חיים קלים במשרד

  • אלפי לקוחות מרוצים כל יום מעבודה מקצועית ומשירות אדיב
  • צרו קשר וצוות החברה המקצועי ישמח להמליץ גם לכם על תוכנה שתתאים בדיוק לעסק שלכם.
  • שיחת ייעוץ ללא התחייבות.
  • משלוח חינם לכל הארץ