תוכנה להדפסה על צ'קים
וניהול תזרים מזומנים בעסק

חייגו: 1-800-877-222

תוכנת שיק-צ'ק ...

אודות תוכנת שיק-צ'ק לייט / פרו / אנלימיט / מובייל

שיק-צ'ק הינה תוכנה להדפסת שיקים, אשר נועדה להקל על קהל לקוחותינו בתזרים הבנק, חסכון בזמן כתיבת שיק, בעיות אבטחת השיק וזיופם, קלות ופשטות במציאת שיקים שהודפסו וללקוחות שעדיין רושמים שיקים באופן ידני.

כל עסק יודע שעל מנת להתנהל נכון ולהצליח יש לשלוט על תזרים ההכנסות מול ניהול ההוצאות. כדי שתוכלו לעשות זאת בקלות וביעילות פיתחנו עבורכם את תוכנת שיק-צ'ק , תוכנה ייחודית אשר תאפשר לכם להפיק שיקים באופן מסודר, סינכרון שיקים שנפרעו מול הבנק, להפיק קבלות, לבצע הפקדות לבנק, לשלוט על תזרים המזומנים של העסק ולחסוך לעצמכם כתיבת שיקים באופן ידני.

בעידן הממוחשב היום יש לך את האפשרות לעבוד בצורה ממוחשבת, מאורגנת ומסודרת תוך שקיפות מקסימלית לתזרים המזומנים בחברה שלך והכל בלחיצה אחת!!!  מעכשיו ניתן להיות מועדכן בבית, בעבודה, בחו"ל מכל מכשיר נייד או טאבלט באמצעות שיק-צ'ק מובייל.

תוכנת שיק-צ'ק פותחה בשפות תכנות מתקדמות ביותר ומשתמשת במסד נתונים SQL SERVER, מסד נתונים זה הינו האמין והשמיש ביותר בתחום התכנות. תוכנת שיק-צ'ק תואמת למערכות הפעלה Windows 7 & Windows 8 & Windows 10 !!! 

אז תתקדמו עוד היום לתוכנת שיק-צ'ק לייט ותתחילו לשלוט על ההוצאות וההכנסות בעסק.
חברתנו מספקת חבילה הכוללת תוכנה וצ'קים ממוחשבים - הכל במקום אחד !!!

תוכנת שיק-צ'ק פותחה ע"י חברת קווים הפקות דפוס י.ח. בע"מ. חברת קווים הפקות הינו בית דפוס אשר מתמחה בהפקה והדפסה של פנקסי שיקים וצקים ממוחשבים לכל החברות ולכל הבנקים.  שיק-צ'ק - אתר החברה