שאלות - תשובות

אתם שואלים אנחנו עונים

שאלות – תשובות2020-10-28T14:13:54+02:00
איך כותבים צ'ק?2022-10-26T10:49:24+03:00

איך כותבים צ'ק?

איך כותבים צ'ק? או איך ממלאים צ'קים? אלו שאלות אשר נשאלות רבות ולא רק עלי ידי הלקוחות העסקיים שלנו.
ראשית, בין אם אתם אדם פרטי ובין אם משתמש בצ'קים למטרות עסקיות, מילוי הצ'קים צריך להיעשות בקפידה.

 • חשוב למלא צ'קים בצורה ברורה בכתב קריא, רצוי ללא תיקונים.

 • מקובל לכתוב צ'ק בעט בצבע שחור או בעט כחול.

 • מומלץ לא לכתוב צ'קים ללא סכום מהחשש להשאיר פתח לזייפנים והונאות.

 • חובה לוודא שבעל הצ'ק חותם במקום המיועד על הצ'ק.

 • וודאו שהסכום שאתם כותבים על גבי הצ'ק רשום בצורה ברורה, ללא רווחים מיותרים וללא שגיאות כתיב.

אם אינכם בטוחים איך כותבים נכון את הסכום במספרים או את הסכום במילים יש לזה פתרון. אנחנו ממליצים לכם לבדוק את עצמכם במחשבון נחמד מאוד, מצאנו אותו שימושי ביותר ונועד בדיוק למטרה זו, הוא יעזור לכם לעשות המרה של מספרים למילים. למעבר לאתר סכום למילים – לחצו כאן, שימו לב כי ניתן לבחור שפה – עברית | אנגלית | ערבית .

חשוב שתדעו, אם הנכם מנהלי עסק או מנהלים חברה אשר מוציאים מאות צ'קים ויותר בחודש או בשנה, כדאי לכם להתייעל ולרכוש תוכנה להדפסת צ'קים. הפקת צ'קים מתוכנה תעזור לכם במילוי תקין של הצ'קים שלכם וכך תמנעו מטעויות שעלולות לגרור אתכם לאובדן כספים או יסבך את העסק בהוצאות מיותרות.

לא מצאתם תשובה לשאלה שלכם? חייגו אלינו 1800-877-222 נשמח לתת מענה לכל שאלה.

מערכת הדפסה על צ'קים – מה זה ?2022-02-15T11:42:41+02:00

מערכת הדפסה על צ'קים – מה זה?

מערכת הדפסה על צ'קים הינה מערכת אשר משלבת תוכנה להפקת צ'קים ומדפסת להדפסה על צ'קים במשרדכם. תוכנת שיק-צ'ק היא בדיוק מערכת כזו המיועדת להדפסה על שיקים. תוכנת שיק-צ'ק מחולקת למספר סוגי תוכנה שיכולים להתאים לכל עסק או חברה אשר מעוניינים לנהל מעקב אחר תזרים המזומנים שלהם ולהדפיס צ'קים ישירות ממדפסת במשרד. מערכת הדפסה על שיקים יכולה להיות כזאת שמצריכה מדפסת מגנטית וישנן מערכות שמתאימות להדפסה מהמדפסת הרגילה במשרדכם. רוצים לדעת עוד? היכנסו אל האתר שלנו או צרו אתנו קשר טלפוני 1800-877-222 נשמח לתת מענה לכל שאלה ולעזור לכם להתאים את סוג תוכנת ההדפסה שתתאים בדיוק לחברה שלכם.

טבלה בגב צ'ק, למה צריך את זה?2022-02-15T11:26:12+02:00

טבלה בגב צ'ק

טבלה בגב צ'ק – הינה טבלה שמדפיסים בגב צ'קים שאינם מופקים עם "מוטב בלבד" בחזית השיק. אין לצ'קים אלו הגבלת סחירות, לכן חובה להדפיס טבלה על כל שיק שאינו למוטב בלבד, כלומר על כל "שיק פתוח". הוראה זו ניתנה על ידי בנק ישראל ביולי 2019 כחלק משינוי נראות השיקים החדשים לפי – תקן 501 ובהמשך לחוק המזומן שכבר יצא קודם לכן. כחלק משרות הלקוחות בקווים הפקות דפוס ועבור משתמשי תוכנת שיק-צ'ק חברתנו מספקת פתרון. אנו מאפשרים הדפסת טבלה על גב השיק בפורמט מותאם מתוכנת שיק-צ’ק. בחברותינו ניתן להפיק טבלה זו באופן עצמאי חינם או להזמין צ'קים מודפסים עם טבלה על גב השיק מראש – בתוספת תשלום. ישנה אפשרות הדפסת טבלה בגב צ’ק בפורמטים שונים מהאתר שלנו באופן עצמאי וללא עלות.

מעוניינים להדפיס טבלה על גב צ'קים שכבר ברשותכם? צרו קשר עם אחד מנציגינו 1800-877-222 ונשמח לעמוד לשירותכם.

הגנה על צ'קים – הצ'קים שלכם מאובטחים ?2024-05-07T16:18:05+03:00

הגנה על צ'קים

הגנה על צ'קים זה מה שעומד ראשון בסדר העדיפות שלנו בזמן הדפסת הצ'קים והוספת האלמנטים השונים שמשמשים להגנה על הצ'קים שלכם.
צ'קים שמזמינים מחברתנו הינם ברמת בטיחות הכי גבוהה שניתן למצוא היום בין ספקי הצ'קים השונים.
הגנה על צ'קים היא אחד הפרמטרים הכי חשובים ללקוחות שלנו ולכן אנחנו שמים דגש רב על כל אלמנט הגנה בזמן היצור ולפני צאת הצ'קים אל הלקוח.
כל הצ'קים בחברת קווים הפקות מודפסים על נייר שביט בטחוני. להגברת הגנה על הצ'קים שלכם ניתן להוסיף לצ'ק הטבעה כסף או הטבעה זהב, הטבעה היא למעשה רדיד מתכת שמוסיפה הגנה מפני זיוף הצ'ק.
הטבעה כסף או הטבעה זהב לא ניתנים לזיוף / צילום / שכפול / סריקה.
אנו דואגים לביטחון הצ'קים שלכם. לכן כל לקוח אשר רוכש תוכנת שיק-צ'ק ונייר צ'קים מסוג טופ פלוס, מקבלים הטבעה כסף ייחודית ללא עלות. ניתן גם להוסיף הטבעת זהב או הטבעת כסף ייחודית עם לוגו חברה שלכם – שאלו את הנציג. הוספת לוגו חברה בהטבעה יוסיף לכם לא רק הגנה נוספת אלה גם מיתוג ייחודי לצ'קים שלכם.

לפרטים נוספים אודות הטבעה ניתן לצור קשר 1800-877-222

תוכנה מוגנת – האם המידע בתוכנה מוגן?2022-02-15T12:57:15+02:00

תוכנה מוגנת – האם המידע בתוכנה מוגן?

תוכנת שיק-צ'ק הינה תוכנה מוגנת ובטוחה לשימוש. ישנן מספר הגנות בתוכנה, אבל לא נוכל לשתף אתכם כאן ברובן מטעמי בטיחות כמובן. מבין ההגנות הרבות לכל עמדה ישנו רישיון ייחודי אשר לא ניתן לזיוף, רישיון זה מאומת בכל הפעלה מול שרת רישיונות בחברתנו. בעת הפעלת תוכנת שיק-צ'ק ישנו מסך כניסה מוגן עם שם משתמש וסיסמה. בתוכנת שיק-צ'ק לייט / פרו / אנלימיט ניתן לנהל משתמשים עם הרשאות שונות. בהגדרות התוכנה ניתן להגדיר מפתח הגנה – מפתח זה מאפשר הדפסת צ'קים רק כאשר המפתח מוכנס למחשב.

התוכנה בטוחה לשימוש ועם הגנות פנימיות אשר שמורות בסודיות רבה עוד משלבי הפיתוח. אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שהתוכנה מוגנת. אם בא לכם לדעת יותר ניתן לראות פירוט מלא אודות סוגי תוכנה.

הדפסת צ'קים מחייבת תוכנה להנהלת חשבונות?2022-02-15T11:12:52+02:00

הדפסת צ'קים במשרד

הדפסת צ'קים במשרד אינה מחייבת תוכנה להנהלת חשבונות. ישנן תוכנות אשר ניתן לבצע דרכן הפקת צ'קים ללא צורך בהחזקת תוכנת הנהלת חשבונות. למשל ניתן לעבוד עם תוכנת שיק-צ'ק לייט או שיק-צ'ק פרו דרכן תוכלו להדפיס צ'קים ישירות מהמדפסת במשרד. שתי התוכנות האלו הן עצמאיות ואינן מצריכות חיבור לתוכנת הנהלת חשבונות במשרד. חשוב לציין לתוכנת שיק-צ'ק ישנן עוד תכונות רבות אשר יקלו על העבודה שלכם במשרד. מלבד כך ששיק-צ'ק הינה תוכנה להדפסה על צ'קים אשר תעזור לכם לנהל את תזרים המזומנים בעסק, לבצע התאמות צ'קים מול הבנקים ועוד מגוון רב של אפשרויות – לחצו ל צפייה במפרט .

לא מצאתם תשובה לשאלה שלכם? חייגו אלינו 1800-877-222 ונשמח לעמוד לשירותכם.

יש תמיכה טכנית לתוכנה ?2020-09-09T11:00:49+03:00

יש תמיכה טכנית לתוכנת שיק -צ'ק

תמיכה טכנית הינה חלק בלתי נפרד מהשרות שתקבלו בחברתנו. מרגע רכישת תוכנת שיק-צ'ק ובמהלך כל ימות השנה יש תמיכה מלאה על ידי נציגי תמיכה ושירות מטעם חברתנו.
תמיכה ושירות לתוכנת שיק-צ'ק כוללת:

 • שדרוגי תוכנה
 • הדרכה מלאה לצוות העובדים בחברה
 • התקנות בעת קריסה
 • גיבוי נתונים מלא
 • זמינות מענה ותמיכה טלפונית בשעות פעילות

אנו מאמינים שתמיכה טכנית טובה וזמן תגובה מהיר במתן שירות זה הדבר החשוב ביותר ביחסים בין לקוח לספק או טכנאי. מרגע פתיחת קריאה, אנו דואגים לספק תמיכה ושירות תוך זמן קצר ככל שניתן. נציג חברתנו יוצר קשר טלפוני ומתחבר למחשב הלקוח ע"י תוכנת התחברות. הטכנאי מספק מענה לכל תקלה או שאלה בתפעול התוכנה. אם הנכם כבר בין לקוחותינו ומעוניינים לקבל תמיכה טכנית לתוכנה אנא פנו אלינו דרך האתר או בטלפון 1800-877-222 – בכל שאלה או בקשה אנו זמינים בשעות הפעילות.

נייר רקע כחול – מה זה?2022-02-15T11:10:24+02:00

מה זה נייר רקע כחול?

נייר רקע כחול הינו נייר המיועד להדפסת צ'קים מתוכנה במשרד. למרות הכינוי "נייר רקע כחול" זה נייר שיקים חלק אשר באזור הפקת הצ'ק ישנו רקע במגוון צבעים ייחודיים ולא רק כחול (שאלו את הנציג). הפקת שיקים על נייר רקע כחול, זו שיטה אשר מיועדת למגוון תוכנות המפיקות שיק על גבי נייר בטחוני ריק. באזור הפקת השיק ישנו רקע כחול (תכלת) או בגוונים אחרים אשר עומדים בתקנים של בנק ישראל. על מנת לעבוד עם שיקים אלו צריך לעבוד עם מדפסת מגנטית. גם נייר רקע כחול צריך להיות מודפס לפי התקנים והחוקים של בנק ישראל.

מעוניינים להזמין נייר רקע כחול? חייגו אלינו 1800-877-222 מעוניינים לקבל הצעת מחיר לחצו כאן.

האם מדפסת מגנטית הינה מדפסת רגילה?2024-01-23T16:46:47+02:00

האם מדפסת מגנטית הינה מדפסת רגילה?

האם מדפסת מגנטית הינה מדפסת רגילה? התשובה היא – לא! מדפסת מגנטית הינה מדפסת לייזר שאת חלקיה הפנימיים הסבו כדי שיוכלו לעבוד עם טונר מגנטי. טונר מגנטי מכיל אבקה מגנטית אשר מספקת את האפשרות להפיק צ'קים עם פס מגנטי במשרדכם וכך הצ'קים שלכם יכולים לעבור בקורא מגנטי בבנקים. ישנם סוגים רבים של מדפסות אך לא כל מדפסת היא מדפסת מגנטית איכותית, ולא כל חברה מספקת מדפסת עם טונר מלא. אם אתם רוצים מדפסת איכותית וחסכונית אשר תפיק לכם צ'קים ותעבוד ללא בעיות לאורך זמן רב התייעצו עם בעלי ניסיון בתחום.

יש לכם שאלות נוספות? מעוניינים לקנות מדפסת מגנטית לשיקים ?

לפני רכישה מוזמנים להיכנס לקרוא את כתבה בנושא מדפסת מגנטית. לא מצאתם תשובה לשאלה שלכם? או מעוניינים בפרטים נוספים חייגו אלינו 1800-877-222 נשמח לתת מענה לכל שאלה.

להזמין נייר צ'קים לתוכנה2022-02-15T11:16:56+02:00

להזמין נייר צ'קים לתוכנה

נייר צ'קים לתוכנה הוא לא נייר A4 רגיל ולכן לא ניתן לבצע הזמנת נייר שיקים מסוג זה דרך בנק. רצוי ומומלץ להזמין שיקים בבית דפוס שמתמחה בהפקת שיקים לעסק. לפני שאתם מזמינים תבדקו שאתם אכן מזמינים נייר שיקים שמודפס על נייר ביטחוני מיוחד ומתאים לתקנים המחמירים של בנק ישראל. נייר שביט בטחוני מגיב לחומרים כימיים ומונע זיוף שיקים. על מנת להזמין נייר צ'קים לתוכנה ראשית וודאו שאתם אכן מזמינים את הצ'קים שלכם מבית דפוס שמתמחה בתחום, מקצועי ואמין. בדקו באיזו תוכנה להדפסת שיקים אתם משתמשים במשרד ואם המדפסת שלכם הינה מדפסת מגנטי.

במידה ואין ברשותכם מדפסת עם טונר מגנטי, הנכם מוזמנים להתייעץ עם נציג חברתנו לצורך קבלת הכוונה לבחירת מדפסת שהכי תתאים למשרדכם.

עדיין אין לכם תוכנה להדפסת צ'קים ואתם מעוניינים לשמוע פרטים, צרו קשר בהשארת פניה באתר או חייגו אלינו 1800-877-222 ונשמח לעמוד לשירותכם.

האם ניתן לבצע סנכרון שיקים כנגד שיקים שנפרעו בבנק?2022-02-15T12:04:19+02:00

סנכרון שיקים

סנכרון שיקים זו אחת מהפעולות הרבות שניתן לבצע דרך תוכנת שיק-'צ'ק. על מנת לבצע סנכרון צ'קים ניתן לשמור קובץ תדפיס תנועות עו"ש מחשבון הבנק. לאחר מכן, ניתן לקלוט את הקובץ לתוכנה. בסיום קליטת הקובץ יבוצע סנכרון ויסומנו בתוכנה השיקים שנפרעו בבנק.

הנכם כבר בין לקוחותינו ורוצים לבצע סנכרון צ'קים וצריכים עזרה? צרו אתנו קשר דרך המייל באתר שלנו או חייגו 1800-877-222 אחד מנציגנו ישמחו לתת תמיכה טכנית בעזרת תוכנת התחברות ושליטה מרחוק.

האם יש מגבלה להוספת חברות או חשבונות בנק לתוכנה?2022-02-15T12:07:23+02:00

הוספת חברות או חשבונות בנק לתוכנה

הוספת חברות או חשבונות בנק בתוכנת שיק-צ'ק היא אפשרית ופשוטה. בתוכנת שיק-צ'ק לייט / פרו / אנלימיט אין מגבלה על הוספת חברות ו/או חשבונות בנק. בשלב הרכישה ניתן להתחיל להשתמש בתוכנה עבור חברה אחת ובהמשך ניתן להוסיף עוד חברות / חשבונות בנק נוספים. במידה ואתם רוצים להוסיף חשבון או חברה נוספת, צריך להפיק הזמנה ולקבל מאתנו טפסים בכדי להחתים את הבנק שלכם. כאשר תרצו לבצע הוספת חברה או בנק פשוט פנו לחברתנו בעמוד יצירת קשר או בטלפון 1800-877-222 ואנו נלווה אתכם בתהליך. כל חשבון נוסף או חברה נוספת כרוכים בעלות חד פעמית.
אפשר לשנות פרטים על שיקים ממוחשבים?2022-02-15T11:07:09+02:00

לשנות פרטים על שיקים ממוחשבים

שיקים ממוחשבים מופקים דרך תוכנה לניהול והדפסת צ'קים. בצ'קים ממוחשבים ניתן לבצע שינויים בתאריך או סכום לאחר הדפסת השיק. בעת שינוי ידני על השיק יש צורך גם בעדכון הפרטים בתוכנה שבאמצעותה ביצעתם את הדפסת השיק. בשיקים שלא מודפסים עם "למוטב בלבד" ניתן לשנות את כל הפרטים.

בשיקים שמודפסים עם "למוטב בלבד", ניתן לשנות רק תאריך או את סכום השיק בתוספת חתימה וחותמת לצד התיקון. במידה ואתם רוצים לעשות שינוי על צ'קים ממוחשבים בתוכנת שיק-צ'ק וזקוקים לעזרה אתם תמיד מוזמנים לצור קשר עם שרות הלקוחות שלנו בטלפון 1800-877-222 או באזור יצירת קשר באתר שלנו ונשמח לתת לכם שירות.

קליטת קובץ משכורות לתוכנה2020-09-14T16:21:39+03:00

קליטת קובץ משכורות לתוכנה

קליטת קובץ משכורות לתוכנת שיק-צ'ק הינה אחת מבין הפעולות הרבות שניתן לבצע בקלות בתוכנה. תוכנת שיק-צ'ק נועדה להקל על עבודתכם במשרד ובעזרת התוכנה תוכלו לעשות זאת בקלות.
על מנת לבצע קליטת קובץ משכורות לתוכנה, נהלו קובץ אקסל מסודר של משכורות מראש, כך תוכלו לקלוט קובץ משכורות מבלי למלא ידנית בכל חודש מחדש. שימו לב, חשוב שפורמט הקובץ יהיה 97-2003 EXCEL.
הקובץ צריך לכלול עמודות כמו :

 • מס' כרטיס עובד (מס' עובד בהנהלת חשבונות)
 • שם פרטי
 • שם משפחה
 • סכום
 • הערות (לא חובה)
 • תאריך פירעון (רק במקרים בהם לכל עובד יש תאריך פירעון שונה)
לקליטת קובץ משכורות לתוכנת שיק-צ'ק בפעם הראשונה ניתן להיעזר בנציג תמיכה טכנית שישמח לתת לכם מענה. חייגו 1800-877-222
האם הנהלת חשבונות יכולים לצפות בנתונים שהזנתי לתוכנה?2022-02-15T10:55:08+02:00

הנהלת חשבונות יכולים לצפות בנתונים שהזנתם לתוכנה

הנהלת חשבונות יכולה לצפות בנתונים שהופקו בתוכנה במספר אפשרויות:

 • הפקת דוח מודפס ושליחתו להנהלת חשבונות בפקס או במייל.
 • הפקת דוח ושמירתו לקובץ PDF / אקסל – שליחת הקובץ במייל להנהלת חשבונות.
 • הוספת עמדה נוספת של התוכנה ומתן הרשאה לרו"ח לצפות בנתונים בזמן אמת.
 • יצוא קובץ DAT – קובץ זה מכיל את נתוני השיקים, ניתן לקלוט קובץ זה במספר תוכנות הנה"ח. קובץ זה מותאם במבנה קליטה לחשבשבת חלונות.

מוזמנים לצור קשר עם שרות הלקוחות שלנו בטלפון 1800-877-222 או באזור יצירת קשר באתר שלנו ונשמח לתת לכם שירות.

איך למלא צ'קים ממוחשבים?2020-09-14T16:16:23+03:00

איך למלא צ'קים ממוחשבים?

היופי בתוכנת שיק-צ'ק זה שאין צורך למלא צ'קים ממוחשבים באופן ידני. לאחר התקנת התוכנה, נציג תמיכה של חברתנו מבצע תדרוך מקיף בו הוא מדגים ומסביר – כיצד להפיק שיק בצורה נכונה. ממשק מילוי הדפסת השיק פשוט וקל לתפעול. כמו כן ניתן לקבל עזרה בזמן אמת לכל שאלה.

מוזמנים לצור קשר עם שרות הלקוחות שלנו בטלפון 1800-877-222 או באזור יצירת קשר באתר שלנו ונשמח לתת לכם שירות.

כמה זמן לוקחת התקנת תוכנה?2022-02-15T10:40:22+02:00

כמה זמן לוקחת התקנת תוכנה?

התקנת תוכנה במחשב שלכם מתבצעת בהתחברות מרחוק ע"י טכנאי מטעם חברתנו. משך התקנת התוכנה משתנה בהתאם לכמות העמדות שהזמנתם. ההתקנה אורכת כ 15 דקות לכל עמדה. לפני התקנת התוכנה חשוב לוודא שיש חיבור אינטרנט תקין. התקנת תוכנה ניתן לתאם בקישור הבא: קביעת מועד

מוזמנים לצור קשר עם שרות הלקוחות שלנו בטלפון 1800-877-222 או באזור יצירת קשר באתר ונשמח לתת לכם שירות.

כמה עולה משלוח צ'קים?2022-02-15T10:38:28+02:00

כמה עולה משלוח צ'קים?

משלוח צ'קים ממוחשבים חינם! אנו מספקים שרותי דפוס ושרותי תוכנה לכל חלקי הארץ. המשלוח חינם לכל חלקי הארץ.

מוזמנים לצור קשר עם שרות הלקוחות שלנו בטלפון 1800-877-222 או פנו אלינו באזור יצירת קשר באתר ונשמח לתת לכם שירות.

מהו נייר להדפסת צ'קים?2022-02-15T10:36:05+02:00

מהו נייר להדפסת צ'קים?

נייר להדפסת צ'קים הינו נייר בטחוני חלק במשקל 92 גרם לפי הוראת בנק ישראל. הפקת שיקים ממוחשבים מתוכנת שיק-צ'ק מתבצעת רק על גבי נייר שביט בטחוני. נייר שביט בטחוני מיוצר בישראל – ייצור כחול לבן.

מוזמנים לצור קשר עם שרות הלקוחות שלנו בטלפון 1800-877-222 או באזור יצירת קשר באתר ונשמח לתת לכם שירות.

כמה זמן צריך להדפסת צ'קים ממוחשבים במשרד?2022-02-15T10:34:51+02:00

כמה זמן צריך להדפסת צ'קים ממוחשבים במשרד?

הדפסת צ'קים ממוחשבים במשרד על יד שימוש בתוכנת שיק-צ'ק מייעל את זמן העבודה וחוסך כ- 60% בזמן הפקת הצ'ק. חיסכון נוסף בזמן הפקת משכורת מקובץ תוכנת שכר תוך מספר שניות. חיסכון בזמן מתבטא בשליחת דוחות לרו"ח בצורה מסודרת ומהירה. עוד יתרון שיחסוך לכם בזמן הוא זה שניתן בכל רגע נתון לבצעה חיפוש מהיר של שיקים שהודפסו בשנים קודמות או צ'קים מוכנים להדפסה.

לעוד פעולות שיחסכו לכם בזמן כנסו לאזור מפרט תוכנה באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 1800-877-222

אפשר לסנכרן מערכת 1000 עם התוכנה?2022-02-15T10:32:54+02:00

אפשר לסנכרן מערכת 1000 עם התוכנה?

ניתן לסנכרן מערכת 1000 של רשות המסים, בתוך המערכת של התוכנה. במידה ותרצו לעבוד עם מערכת זו על מנת לעדכן את ניכויי הספקים, אנא פנו לתמיכה לצורך תדרוך והגדרת מודול.

לעוד פעולות שיחסכו לכם הרבה זמן, כנסו לאזור מפרט תוכנה באתר או צרו אתנו קשר בטלפון 1800-877-222

מי עושה התקנת תוכנה?2022-02-15T10:28:10+02:00

מי עושה התקנת תוכנה?

התקנת תוכנה מתבצעת על ידי טכנאי של חברת קווים הפקות. ההתקנה אינה מצריכה הגעת טכנאי פיזית למשרדכם ומתבצעת על ידי התחברות מרחוק אל המחשב במשרדכם. ההתחברות מתבצעת בידיעתכם והסכמתכם בלבד דרך תוכנת השתלטות מרחוק. במידה וקלטתם עובד חדש לעסק שלכם וגם הוא צריך לעבוד על התוכנה, במסגרת השרות יש אפשרות לבצע תדרוך ללא עלות לעובדים חדשים, או לעובדים שצריכים תזכורת בהפעלת התוכנה.

לפרטים נוספים ניתן לפנות דרך האתר או לצור קשר בטלפון 1800-877-222

מה זה תקן 501 ?2020-12-10T16:45:42+02:00

מה זה תקן 501 ?

תקן 501 הינו חוק של בנק ישראל הקובע את נראות הצ'קים. על רקע כניסת חוק המזומן לתוקפו, ביולי 2019 בנק ישראל עדכן את התקן על פיו מודפסים שיקים בישראל. בשביל למנוע בלבול בקרב ציבור משתמשי הצ’קים ועל מנת שלא יעברו על החוקים החדשים בנק ישראל הוציא דגם חדש לפיו יודפסו הצ’קים. לחצו על הקישור הבא לפרטים נוספים ולצפייה בפורמט צ'קים על פי תקן 501

לפרטים נוספים ניתן לפנות דרך האתר או לצור קשר בטלפון 1800-877-222

ניתן לייצא קובץ תנועות להנהלת חשבונות?2022-02-15T10:25:18+02:00

ניתן לייצא קובץ תנועות להנהלת חשבונות ?

אכן ניתן לייצא קובץ תנועות להנהלת חשבונות, לחשבשבת או לכל תוכנת הנה"ח שקולטת קובץ movin.dat . לתוכנת שיק-צ'ק ישנן אפשרויות שונות של ייצוא ויבוא קבצים ונתונים. לפרטים נוספים ניתן להציץ במפרט תוכנה או לצור אתנו קשר דרך האתר או בטלפון 1800-877-222

האם תוכנת שיק-צ'ק מתאימה לעסק קטן?2022-02-15T10:24:07+02:00

האם תוכנת שיק-צ'ק מתאימה לעסק קטן ?

תוכנת שיק צ'ק מיועדת להדפסת צ'קים ולניהול תזרים מזומנים בעסק. תוכנה זו מחולקת למספר גרסאות ולכן מתאימה גם לעסק קטן וגם לחברות וארגונים גדולים. תוכנת שיק-צ’ק קיימת במספר גרסאות: לייט | פרו | אנלימיט ולכן מתאימה למגוון רחב של עסקים. ניתן לצפות במפרט תוכנה או לצור אתנו קשר ישיר לקבלת ייעוץ והתאמה של המודול שיתאים לחברתכם.

צורו אתנו קשר דרך האתר או בטלפון 1800-877-222

כמה עולה תוכנה להדפסת צ'קים?2022-02-15T10:17:01+02:00

כמה עולה תוכנה להדפסת צ'קים ?

על מנת לדעת כמה עולה תוכנה להדפסת צ'קים עבור חברתכם יש צורך להתאים את מודול התוכנה שיתאים בדיוק לצרכי חברתכם. עלות תוכנה להדפסת צ'קים משתנה בהתאם למודול המתאים: שיק-צ'ק לייט / שיק-צ'ק פרו / שיק-צ'ק אנלימיט או במקרים מסוימים ניתן להתאים את ממשק ייחודי שיתאים לעסק שלכם. אנו ממליצים למלא טופס להצעת מחיר מותאמת אישית ונשמח לאפיין ולהתאים לכם את הסוג תוכנה הנכון. מתחייבים למענה מהיר וייעוץ מקצועי. מילוי טופס זה לא מחייבת אתכם לרכישה והתייעצות עם נציג מחברתנו הינה ללא עלות.

צורו אתנו קשר דרך האתר או בטלפון 1800-877-222

איפה המיקום הנכון להטבעה על צ'קים עסקיים?2023-06-13T09:32:50+03:00

איפה המיקום הנכון להטבעה על צ'קים עסקיים?

במהלך ניסיון רב שנים בהפקת צ'קים לעסקים למדנו מה הוא המיקום הנכון והכי יעיל להטבעה על צ'קים עסקיים. המיקום הכי טוב להעלאת רמת אבטחה של הצ'קים הינו במרכז הצ'ק. הטבעה במרכז הצ'ק מוטבעת כך שהצ'קים גם יעמדו בתקנים וגם בחוקי מבנה צ'קים על פי בנק ישראל – תקן 501. הטבעה במרכז הצ'ק בחלקו העליון, תיתן לצ'ק גם אבטחה, גם יוקרתיות ובמקרים של בחירת הטבעה ייחודית גם מיתוג. כאשר מבצעים הטבעה במרכז הצ'ק, הזייפנים אינם יכולים לחתוך אותה מהצ'ק ולא להסתיר או להסיר בשום דרך אחרת הטבעה מופקת מרדיד מתכת ולכן גם לא ניתנת לסריקה וכל זייפן ולו המיומן ביותר לא יוכל לחקות / לזייף הטבעה זו. כל ניסיון סריקה של צ'ק עם הטבעה בזהב או בכסף לא יצלח.

איך למחוק כרטיס בתוכנה?2022-02-15T11:58:58+02:00

איך למחוק כרטיס בתוכנה ?

אחת השאלות הנפוצות של לקוחותינו היא "איך למחוק כרטיס בתוכנה ?" ואנחנו שמחים תמיד להשיב שהתוכנה כל כך בטוחה לשימוש שגם אם בטעות תנסו למחוק כרטיס בתוכנה, התוכנה לא תאפשר לכם לבצעה פעולה כזו. גם כרטיסים שאינם בשימוש יותר צריכים להישאר במערכת לצורך מעקב גם על צ'קים שהוצאתם בעבר. אין לדעת מתי תזדקקו דווקא למידע שהיה בכרטיס שרציתם למחוק. סיבה נוספת היא מכיוון שעל כל כרטיס סביר שייצאו או יצאו שיקים שנוספו כרשומות בתוכנה ורשומות לא מוחקים. אי לכך לא ניתן למחוק כרטיס בתוכנה. מה שאנחנו ממליצים לעשות זה לפתוח סעיף מאזן לכלל הכרטיסים שאינכם צריכים ולשייך את הכרטיסים לשם.

במידה וקצת הסתבכתם, אל דאגה אנחנו תמיד זמינים לתת מענה ותמיכה. צרו אתנו קשר דרך האתר או בטלפון 1800-877-222

לא מצאתם תשובה לשאלה שלכם? פנו אלינו ונשמח לתת מענה לכל שאלה

  צרו איתנו קשר

  הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר ישיר. הצעת מחיר, תמיכה לתוכנת שיק-צ'ק, התייעצות או כל סיבה אחרת, נשמח לתת לכם מענה בערוצי התקשורת הבאים

  יצירת קשר

  השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם טלפונית תוך זמן קצר

   קישורים שימושיים

   חייגו 1800-877-222
   הצעת מחיר בהתאמה אישית
   עבור למעלה