שרות ותמיכה הם הבסיס להצלחת העסק

שירות ותמיכה הם הבסיס לכל עסק מצליח מתן שירות טוב ללקוחות החברה זה לא פחות חשוב מהתנהלות נכונה עם תזרים המזומנים בעסק. קחו לדוגמה, כאשר אתם מעוניינים ברכישת מרכזיה, מחשבים, רשת אינטרנט או תוכנה לניהול הוצאות והכנסות בעסק.

מלבד המוצר הפיזי אתם רוכשים קודם כל שרות ותמיכה. לדוגמא אם תרצו לרכוש לחברתכם תוכנה להדפסת צ'קים אתם בטח תבררו הכול על אודות התוכנה, אודות הביצועים? מהן האפשרויות? מהו המחיר ועוד. בעת רכישה מסוג זה ישנה חשיבות רבה ביותר לבדוק גם מה טיב השירות והתמיכה שתקבלו מהחברה שבא אתם רוכשים. לקוחות רבים נוטים להתלהב ממחיר זול ולא בודקים את הגורם החשוב ביותר והוא שירות הלקוחות והתמיכה של החברה, מה שבסוף מביא להוצאות מיותרות. כמו כן גם רכישת תוכנה יקרה, בעלת ביצועים מדהימים לא מבטיחה שלא יהיו תקלות? כשבשרות גרוע, במקרה הטוב תיאלצו להמתין זמן יקר עד לקבלת השירות והתמיכה ובמקרה הרע חוסר קבלת שרות בזמן הנכון יכל לגרור את העסק שלכם להוצאות גבוהות ומיותרות.

"קווים הפקות" נותנים לכם שירות ותמיכה

חברת "קווים הפקות" חרטה על דגלה את אמנת השירות והתמיכה מתוך ההכרה כי התמיכה והשירות הם חלק בלתי נפרד מאיכות המוצר.

כאשר אתם קונים תוכנה להדפסת שקים או כל מוצר אחר מבית קווים הפקות אתם יכולים לרכוש מינוי שנתי המעניק לכם תמיכה ושירות ללא פשרות, ללא זמני המתנה ומקצועיות. כך תוכלו להמשיך בעבודתכם בראש שקט, ליהנות מתוכנות חדישות ומשירות ותמיכה לתוכנה.

הניסיון מלמד כי תשלום שנתי עבור תמיכה ושירות לחברה אמינה ומקצועית מאשר תשלום חד פעמי לגורמים שונים אשר לא תמיד עונים על הדרישות ועל הציפיות.

ב"קווים הפקות" מעמידים סטנדרטים גבוהים של שירות לקוחות, אנחנו רוצים שיהיה לכם את השקט והפנאי להפוך גם את חברתכם לעסק מצליח. מהירות התגובה היא אחד הגורמים החשובים ביותר לעובדי החברה. החברה מודעת לצורך החיוני והיום יומי של התוכנה שאתה אתם עובדים, ולכן היא מעניקה שירות מהיר ומיידי לכל לקוח.

צוות החברה עומד בציפיות של הלקוחות ומספק את כל הדרישות, עונה על כל הבעיות ופותר במהירות וביעילות כל תקלה.

תוכנת שיק צ'ק היא תוכנה להדפסת שקים מבית "קווים הפקות דפוס פיתוח תוכנה בע"מ". זוהי תוכנה עדכנית ואמינה העונה על כל הדרישות. באמצעות התוכנה תוכלו לשלוט על תזרים המזומנים, לעקוב אחרי הפקדות ומשיכות של השקים, להדפיס שקים מעוצבים וממותגים, להימנע מזיופים ומגנבות, הודות לרמת האבטחה הגבוהה, לעקוב אחרי ניהול העסק מכל מקום, גם באמצעות הטלפון הנייד. צוות החברה שלנו זמין, אנו נענים במהירות לכל קריאה ומיומנים בפתירת כל תקלה, אם תהיה.

לקוחות ממליצים ואנחנו מרוצים

דויד רוטנברג היינו מנהל בית עסק אשר רכש בחברתנו תוכנה להדפסת שקים. לאחר שימוש בתוכנת שק-צ'ק דויד שלח לנו מייל מלא הערכה ואנחנו שמחים לשתף אתכם בחוויית השימוש שלו בתוכנה שלנו.

"אנחנו עסק בתחילת דרכו, חיפשנו דרך להקל וליעל את עבודתנו במשרד. לפני מספר חודשים רכשנו אצלכם תוכנה להפקת שיקים ומאז משתמשים בתוכנת שיק צ'ק על בסיס יום יומי. אני לא יכול לתאר לעצמי איך היינו יכולים לעבוד בפשטות וביעילות ללא התוכנה, אך יותר משאני רוצה להמליץ על התוכנה, אני מעוניין להמליץ על שירות התמיכה. כבעל עסק אני מאמין כי הדבר החשוב ביותר בכל עסק זה השירות. חברתכם "קווים הפקות" עונה על כל הציפיות תמיד נותנים שרות טוב ונותנים מענה מהיר לכל שאלה. תודה, דויד רוטנברג"

תוכנת שיק-צ'ק מתאימה לכל עסק

חברת "קווים הפקות" פיתחה ארבעה סוגי חבילות של התוכנה, אחת מהן ודאי תתאים גם לכם.

 • תוכנת צ'ק לייט מתאימה לבעלי עסקים העובדים עם חשבון בנק אחד וכותבים בממוצע כמאתיים וחמישים שקים בשנה.
 • תוכנת צ'ק פרו מיועדת לבעלי עסקים העובדים עם חשבון בנק אחד אשר כמות השקים שהם כותבים בשנה מגיעה לאלף צ'קים בשנה ואפילו יותר.
 • צ'ק אנלימיט זוהי תוכנה המסונכרנת עם הנהלת החשבונות.
 • תוכנת שיק מובייל זוהי אפליקציה המאפשרת גישה מכל נייד או טאבלט על גבי שרת מאובטח, היא מאפשרת צפייה בצ'קים נכנסים ויוצאים, עדכון נתונים, צפייה בדוחות ועוד.

"שיק-צ'ק" – גם לכם מגיע חיים קלים במשרד

 • אלפי לקוחות מרוצים כל יום מעבודה מקצועית ומשירות אדיב
 • צרו קשר וצוות החברה המקצועי ישמח להמליץ גם לכם על תוכנה שתתאים בדיוק לעסק שלכם.
 • שיחת ייעוץ ללא התחייבות.
 • שירות ותמיכה לתוכנה
 • משלוח חינם לכל הארץ
 • אבטחת צ'קים דוגמא - הטבעה על צ'קים עסקיים

אבטחת צ'קים

07/06/2023|סגור לתגובות על אבטחת צ'קים

אבטחת צ'קים עסקיים אבטחת צ'קים מפני זיוף זה הוא אחד הקריטריונים הכי חשובים בהפקת צ'קים ממוחשבים וידניים לעסקים. משטרת ישראל מדווחת מעת לעת שבכל רגע נתון ישנם אלפי צ'קים מזויפים אשר מסתובבים בשוק

 • שיקים חוזרים

שיקים חוזרים

13/10/2020|סגור לתגובות על שיקים חוזרים

שיקים חוזרים הנתונים מלמדים כי בכל יום חוזרים בישראל למעלה 15 אלף שיקים ורק בשנת 2018 היו שיקים חוזרים בשווי של כמעט ארבעים מיליארד שקלים. תופעת השיקים החוזרים הפכה כבר להיות מכת מדינה ואין

 • תוכנה להדפסת צ'קים וניהול תזרים מזומנים

כל היתרונות בתוכנה אחת

19/12/2019|סגור לתגובות על כל היתרונות בתוכנה אחת

תוכנת שיק צ'ק מבית קווים הפקות דפוס פיתוח תוכנה בע"מ מציעה לכל בית עסק את התוכנה העדכנית והיעילה ביותר לניהול העסק. תוכנת שיק צ'ק מאגדת בתוכה יתרונות רבים כמו יעילות וארגון בעבודה במשרד, בטיחות,

 • פנקסי צ'קים או שיקים ממוחשבים

פנקסי צ'קים או שיקים ממוחשבים?

14/11/2019|סגור לתגובות על פנקסי צ'קים או שיקים ממוחשבים?

פנקסי צ'קים או שיקים ממוחשבים? פנקסי צ'קים או צ'קים ממוחשבים? זו שאלה ששואל את עצמו כל בעל עסק בתחילת דרכו ובעיקר כאשר העסק גדל ומתפתח. לכל חברה יש שיקים בין אם זהו אמצעי

 • היזהרו מזיוף צ'קים

היזהרו מזיוף צ'קים

08/10/2019|סגור לתגובות על היזהרו מזיוף צ'קים

היזהרו מזיוף צ'קים כדי להיזהר מזיוף צ'קים, ממעשי מרמה יש לבדוק היטב היכן אתם מדפיסים את הצ'קים שלכם ואיזה בית דפוס נותן אמצעי אבטחה טובים יותר לכם. הדפסת שיקים מוגנים כוללת שימוש בנייר

 • חוק בנק ישראל

שיקים אמצעי תשלום מקובל

09/09/2019|סגור לתגובות על שיקים אמצעי תשלום מקובל

שיקים אמצעי תשלום מקובל שיקים אמצעי תשלום מקובל וזמין בדומה לכרטיס אשראי, מזומן, העברה בנקאית וכיוצא בזה. ישנם יתרונות וחסרונות באמצעי תשלום זה כפי שנראה בהמשך. היתרון הבולט בשימוש בשיקים כאמצעי תשלום זה