תוכנה להדפסה
וניהול שיקים יוצאים ונכנסים

פנקסים או תוכנה - שיק-צ'ק

מתלבטים האם לעבוד עם שיקים ממוחשבים?

פנקסים או תוכנה?

לכל חברה יש שיקים בין אם זהו אמצעי התשלום המרכזי שלה ובין אם לא. הדפסת שיקים צריכה להעשות בצורה מאובטחת ומסודרת. בחברות רבות, אפילו כיום, עדיין ממלאים צ'קים בצורה ידנית ומאחסנים את פנקסי הצ'קים בכספת. חברות אלו מסתכנות בגניבה קלה של פנקסי השיקים וזיופם. הרי כל הפרטים נמצאים ע"ג השיק וחוץ מאשר למידה מדוקדקת של חתימת מורשה החתימה אין עבודה יתרה בגניבה זו. לכן המעבר להפקה ממוחשבת ומאובטחת כל-כך חשוב, מעבר כמובן ליתרונות שנפרטם בהמשך לשקיפות הכלכלית המושגת במעבר זה.

זיוף צ'קים מכת מדינה, התגוננו באמצעות שיק-צ'ק

בהנחה וחברתכם צורכת מעבר ל- 500 שיקים במשך שנה אחת, היא יכולה בהחלט לעבור להדפסת השיקים שלה בצורה ממוחשבת והדבר כדאי לה מבחינה כלכלית. הזמנת 20 פנקסי צ'קים שווה ערך ל- 500 שיקים ממוחשבים שזוהי הכמות המינימלית להזמנה בודדת.

ברוב התוכנות להדפסת שיקים אין את האפשרות לשלוט בהגבלת סחירות השיק. למעשה, בתוכנה שיק-צ'ק שקווים הפקות מספקת ניתן לקבוע בכל שיק שמופק האם יודפס עליו למוטב בלבד או לפקודת. הדבר חשוב היות וגם בדוחות המופקים לאחר מכן לרואה החשבון או לבדיקה עצמית ניתן לדעת האם השיק המסויים הופק עם הגבלת סחירות או לא.

כל חברה יודעת שכשמגיע הרגע להעביר חומר לרואה החשבון מתחיל אי הסדר שגורר אחריו טלפונים, טפסים חסרים, העתקי שיקים לא ברורים, טעויות של הקלדה וכו'. בתוכנה של הדפסת השיקים ניתן לסגור דוח של תקופה לקובץ Excel ולשלוח לרואה חשבון במייל. בנוסף , היות והתוכנה היא אינטרנטית ישנה האפשרות לצפות בכל השיקים שיצאו במהלך היום, דרך שרתנו המאובטח, מכל מחשב מרוחק וזאת ע"י מס סדורי, שם משתמש וסיסמה.

מילוי השיקים בצורה ידנית לא מאפשר ללקוח לדעת מה תזרים ההוצאות העתידי שלו. אם הלקוח רוצה לשלם לספקיו שיקים דחויים עליו לדפדף בפנקסי השיקים שלו ולרשום איזה שיקים הוצאו כבר לתאריכים עתידיים. הדבר גורר עבודה רבה, עדכונים שוטפים, מעקב של אדם באופן יומיומי. בתוכנה להדפסת שיקים בבחירת טווח תאריכים רצוי ניתן לראות איזה שיקים עתידיים אמורים להפרע וע"פ מידע זה הלקוח יכול לשלם לספקיו כך שהוא נערך לתזרים הפיננסי שלו בהתאמה מלאה וכל זאת בלחיצת כפתור. היתרונות שבלחיצת כפתור המידע מגיע בשלמותו, ללא מאמץ, ללא טעויות עם גיבוי של חברה רצינית שמשתדרגת כל הזמן ועושה את המאמצים לפתח עוד ועוד אופציות בתוכנה לשיפור תפקודה הם רבים ומגוונים.

לקוחות רבים ציינו בפני - קווים הפקות דפוס - כי המעבר ממילוי שיקים מסחריים לממוחשבים הוא כמו המעבר מימי הביניים למאה העשרים. קווים הפקות מקווה כי תעשו את המהפך גם כן ותוכלו לחסוך זמן ולהתקדם אל עבר המאה העשרים......

"שיק-צ'ק" – כי גם לכם מגיע חיים קלים בעבודה

  • אינספור לקוחות נהנים כל יום מעבודה מקצועית, משירות אדיב ומליווי אישי של כל לקוח.
  • צרו קשר, אספקה לכל הארץ.