תוכנה להדפסה
וניהול שיקים יוצאים ונכנסים

גיבוי נתונים


כדי להימנע מאובדן מידע חיוני!

גיבוי נתונים

גיבוי נתונים הוא תהליך של שמירת נתונים דיגיטאליים. בעידן הדיגיטאלי האפשרויות לאובדן מידע חיוני הן רבות ועלולות לגרום בעיות רציניות לכל בית עסק, החל מהפסקת הפעילות העסקית ועד לפשיטת רגל. בחברת "קווים והפקות" מבצעים גיבוי נתונים עדכני ומיידי. כל המידע יושב על השרת של החברה ובכל שעתיים מתבצע גיבוי מחדש. במקרה שבו המידע יאבד או יושחת, לא ייגרם לכם נזק ולא תצטרכו להשקיע כסף וזמן יקר בניסיונות שחזור.

מהו גיבוי נתונים?

גיבוי נתונים הוא תהליך של שמירת נתונים דיגיטאליים הקיימים בכל מחשב או על שרת הנתונים שלו. מטרת הגיבוי היא לשחזר את אובדן הנתונים לעסק, אובדן העלל להיגרם כתוצאה מרשלנות או בזדון.

מהם הגורמים לאובדן הנתונים?

פגיעה בחומרה היא אחת הסיבות הנפוצות לאובדן נתונים. פגיעה בחומרה עלולה להיגרם בשל כשל בכונן הקשיח, נפילת מתח, נפילה פיזית של המחשב, במיוחד מחשבים ניידים, בשל מחיקה שלא בכוונה של נתונים, תקלות לוגיות או וירוסים העלולים למחוק נתונים רבים או לשבש אותם.

עיוות בנתונים עלול להיגרם בשל עליית מתח, קרבה לשדה מגנטי, אבק או מים או בשל חשיפה של הנתונים לטמפרטורות גבוהות.

גניבה או אובדן מחשבים, בעיקר מחשבים ניידים, עלולים לגרום נזק כבד לבעלי עסקים. נתוני הסטטיסטיקה מלמדים כי כשניים עשר אלף מחשבים ניידים אובדים בכל שבוע רק בשדות התעופה ברחבי העולם.

הווירוסים הפוגעים בתוכנות המחשב הופכים להיות מתוחכמים יותר ויותר. גם תוכנות האנטי וירוס החכמות והעדכניות ביותר מתקשות להתגבר על סוגים שונים של וירוס.

נזקי טבע כמו שרפה, תקלות ברשת החשמל, שיטפונות, פגיעות ברק ועוד עלולים לגרום לאובדן נתונים ולנזקים כבדים לעסקים.

ארבע סיבות שישכנעו גם אתכם לבצע מיד גיבוי נתונים

אובדן מידע קריטי לכל אחד, אך עבור בתי עסק הוא עלול להיות הרסני. אין כמעט בית עסק שלא תלוי בהתנהלות היום יומית בנתונים העסקיים והמקצועיים שלו.

בית עסק שיסבול מאובדן נתונים עלול לסבות מנזקים כבדים ומאובדן הכנסות. בנוסף להפסקת הפעילות ולשיתוקה המיידי, עלולה להיות פגיעה גם ברווחים העתידיים של העסק. גם אם תצליחו לשחזר את הנתונים תידרשו להשקיע בכך שעות עבודה רבות ועובדים רבים ייאלצו להפסיק את עבודתם השוטפת ולהתפנות לשחזור הנתונים.

אובדן נתונים מהווה פגיעה חמורה גם במוניטין של בית העסק. בית עסק שלא ביצע גיבוי נתונים נחשב בעיני הלקוחות כבית עסק לא רציני ואפילו לא אמין.

נתוני הסטטיסטיקה מלמדים כי בתי עסק שסבלו מאובדן מידע התקשו לחזור לפעילות מלאה, והמכירות, הרווחים והמוניטין של בית העסק נפגעו לטווח רחוק. בתי עסק רבים התקשו לשרוד והגיעו למצב של פשיטת רגל.

אל תגידו לי זה לא יקרה - צרו קשר מיד עם "קווים והפקות"

  • כדי לשמור על יציבות העסק ועל הישרדותו חשוב לבצע גיבוי נתונים באופן קבוע ומסודר..
  • חשוב לבצע גיבוי נתונים המאפשר שחזור מיידי ללא כל עיכוב.
  • בתוכנת שיק צ'ק מבית "קווים והפקות", אין סיכוי שתאבדו נתונים. כל הנתונים מתעדכנים אחת לשעתיים ונשמרים על השרת של החברה.
  • הבטיחו את עתידכם, צרו קשר עם "קווים והפקות" עוד היום.

"שיק-צ'ק" – כי גם לכם מגיע בטחון בעבודה

  • אינספור לקוחות  מרוצים כל יום מעבודה מקצועית, משירות אדיב !!!
  • צרו קשר, אספקה לכל הארץ - משלוח חינם