תוכנה להדפסה
וניהול שיקים יוצאים ונכנסים

מציעים לכם תוכנה חינם? – היזהרו!!


כבוד לצ'קים ממוחשבים וידניים כאמצעי תשלום נפוץ

פנקסים או תוכנה?

למרות אמצעי התשלום הרבים כמו שימוש בכרטיסי אשראי, העברות בנקאיות ועוד, עדיין שמור מקום של כבוד לפנקס הצ'קים כאמצעי תשלום נפוץ. בשנים האחרונות גוברת המודעות של השימוש בתוכנה לכתיבה ולהדפסת צ'קים. השוק מוצף בתוכנות וביניהם הרבה תוכנות חינם, אומנם הפיתוי לקבל תוכנה חינם גדול, אך בית עסק רציני ומכובד לא יתפתה בקלות לרכישת תוכנה מבית לא ידוע ומעתיד לוט בערפל. במקרה הטוב, התוכנה תעבוד מצוין במשך מספר חודשים, אך מהר מאוד יתעוררו תקלות ובעיות שיגרמו לנזקים כלכליים רבים.

תוכנה קונים מבית טוב. נקודה!

  • כאשר אתם קונים תוכנה מבית "קווים הפקות" אתם מקבלים תוכנה שתסייע לכם לעבוד ביעילות, במקצועיות וליהנות מהתוכנה למשך שנים רבות.
  • אחד הגורמים העיקריים בבחירת תוכנה להדפסת צ'קים הוא הגיבוי. אובדן נתונים הוא אחד הגורמים המרכזיים המביא לקריסת עסקים רבים. אך גם אם העסק שלכם לא יקרוס בעקבות אובדן הנתונים, תצטרכו להשקיע כסף וזמן יקר בשחזור המידע שאבד.
  • הדפסת צ'קים עלולה להיות מסוכנת אם התוכנה שבחרתם אינה בטיחותית. רק תוכנה אשר בתוכה מוטמעים מנגנוני בטיחות תצליח למנוע זיוף צ'קים וגנבה.
  • תמיכה ושירות לקוחות הם אחד הפרמטרים המרכזיים בעת בחירת תוכנה לבית העסק שלכם. כל תקלה, אפילו הקטנה ביותר, עלולה להפסיק את הפעילות השוטפת של בית העסק ולגרום לנזקים רבים. אם תקבלו תמיכה ושירות מיידי, תוכלו לצמצם את הנזקים עד למינימום.
  • חשוב לבחור תוכנה קלה, נוחה וידידותית למשתמש המתאימה לצורכי בית העסק. חברת "קווים הפקות" מציעה ארבעה סוגים של תכנת שיק צ'ק, המותאמים לבתי עסק בהיקף פעילות שונה, אחת מהן ודאי תתאים גם לעסק שלכם.

מחפשים תוכנה מקצועית ואמינה? צרו קשר!

תוכנת שיק צ'ק פותחה על ידי צוות של מהנדסים ומתכנתים מחברת "קווים והפקות י. ח. בע"מ".

זוהי תוכנה ידידותית קלה ונוחה למשתמש בעלת יתרונות רבים שיסייעו לכם לעבוד בצורה יעילה, מאורגנת ומקצועית.

התוכנה מאובטחת ברמה גבוהה ומונעת את האפשרות של גנבת צ'קים או זיופם.

באמצעות התוכנה תוכלו לעקב אחרי הצ'קים הנכנסים והיוצאים, לאתר במהירות כל צ'ק ולשלוט על תזרים המזומנים מכל מקום, גם באמצעות הטלפון הנייד.

אל תתפתו לתוכנות חינם או לתוכנות זולות, תוכנה מקצועית ואיכותית, היא המפתח להצלחה!

צרו קשר, שיחת ייעוץ ללא התחייבות!