תוכנה להדפסה
וניהול שיקים יוצאים ונכנסים

מדפסת מגנטית לשקים


יש מדפסת ויש מדפסת... הפקת שיקים במשרד

מדפסת מגנטית לשקים

בעידן הטכנולוגי כמעט כל חברה או ארגון משתמשים במדפסת מגנטית לשקים. חשוב לבחור מדפסת איכותית מבית טוב. בשווקים אפשר למצוא עשרות מדפסות במחירים זולים של מאתיים עד שלוש מאות שקלים, אך קשה למצוא מדפסת איכותית שתענה על כל הדרישות. בחברת "קווים הפקות" מציעים לכם מדפסת מגנטית לשקים מבית טוב, מדפסת העונה על כל הדרישות כמו איכות הדפסה גבוהה, אבטחה מרבית, אחריות, עלויות החזקה זולות ועוד. צרו קשר, כי גם לכם מגיע את המדפסת הטובה מכולן.

מדפסת מגנטית לשקים – כל היתרונות במדפסת אחת

מדפסת מגנטית לשקים מבית "קווים הפקות" מאפשרת פשטות תפעולית. כל הנתונים כמו לוגו החברה, פרטי הבנק, טופס ההמחאה ועוד מאוחסנים במדפסת עצמה ולא תצטרכו להחליף נייר בין הדפסה להדפסה. בדרך זו תוכלו לייעל את תהליכי העבודה ולחסוך זמן יקר.

תהליך הפקת הצ'ק הוא תהליך מאובטח. ההמחאה מודפסת על נייר חלק ולמעשה היא אינה קיימת עד הרגע שבו הדפסתם אותה. בשיטה זו הסיכוי לגנבה או לזיוף המחאות פוחת באופן משמעותי.

במדפסת מגנטית לצ'קים מבית "קווים הפקות" מוטמעים מנגנוני אבטחה מתקדמים. באמצעות המנגנונים המתוחכמים תוכלו למנוע טעויות בהדפסת הצ'ק ולמנוע גישה לגורמים שאינם מורשים.

עלויות התפעול של המדפסת חשובות לא פחות מאשר המחיר של המדפסת בעת הקנייה. בחברת "קווים הפקות" מוכרים מדפסות עם טונר מגנטי מקורי. כל המכלים מלאים, ולא כמו במקרים רבים שבהם תרכשו מכל טונר עם מחצית או אפילו שליש של כמות הטונר האמורה להימצא במכל.

חשוב לבחור מדפסת מבית טוב המספקת את כל אמצעי הבטיחות הנדרשים למניעת גנבה וזיוף צ'קים כמו נייר בטחוני, מנגנוני אבטחה מיוחדים המצפינים את הגופן המגנטי ועוד.

שקים מעוצבים ממתגים את בית העסק. מדפסת מגנטית מבית "קווים הפקות" תספק לכם צ'ק מעוצב ברמה גבוהה. הצ'ק המעוצב, המדויק והאיכותי ישמש גם ככרטיס ביקור של העסק שלכם ואתם תמותגו כחברה מקצועית, אחראית, אמינה ורצינית.

בחברת "קווים ההפקות" מספקים מדפסת עם תוכנת שיק צ'ק. זוהי תוכנה חדישה ועדכנית המאפשרת לכם לשלוט על תזרים המזומנים, לעקוב מכל מקום, גם באמצעות טלפון נייד, אחרי הפקדה ומשיכה של כל השקים, לאתר כל שיק ועוד.

בכל קנייה של מדפסת מגנטית מבית "קווים הפקות" אתם מקבלים אחריות ותמיכה. בכל תקלה ובכל בעיה, הצוות המקצועי של החברה יסייע לכם בזמן הקצר ביותר.

אם גם לכם חשוב לקנות מדפסת מגנטית לשקים איכותית ומבית טוב, מדפסת שתשרת אתכם ביעילות למשך תקופה ארוכה, צרו קשר והצטרפו אל אינספור לקוחות שכבר רכשו את המדפסת ושמחים להמליץ עליה גם לכם.

  • צרו קשר, שיחת ייעוץ ללא התחייבות! - משלוח חינם