הטבעה

הטבעה זהב או הטבעת כסף על גבי צ'קים עסקיים או על גבי טפסים זה לא רק ליופי. הטבעה קודם כל מושכת את תשומת הלב למותג שלכם ושנית מונעות זיוף של מסמכים בעלי חשיבות וערך. עולם הדפוס מציע מגוון רחב של סוגי הטבעות, דוגמאות, צבעים, אך שום דבר לא משדר יוקרה ואלגנטיות מאשר הטבעת זהב או כסף. מלבד הענקת מראה יוקרתי, הטבעות נותנות הגנה מפני זיוף צ'קים ומסמכים עסקיים שהנכם רוצים לאבטח אותם. על ידי הענקת מיתוג ויוקרה לצ'קים שלכם אתם תראו ללקוחות שלכם ולספקים שהעסק שלכם מיוחד. מיתוג יעזור לכם להשיג לקוחות ומשתפי פעולה איכותיים יותר.

הטבעה על צ'קים
הטבעה על צ'קים

הטבעה הינה סוג של דפוס בלט אשר משתמשים בה בעולם הדפוס. כיום דפוס בלט מיושם בטכנולוגיות שונות על מנת לייצר תוצאות הדפסה איכותיות יותר ומורכבות יותר. הפקת הטבעות מתבססת על שימוש בגלופות להטבעה. גלופות מופקות על מתכת מיוחדת אשר חזקה מספיק על מנת לעמוד בחום גבוה ועם זאת רכה מספיק על מנת שניתן יהיה להטמיע על הגלופה את הדוגמא הרצויה לנו. הטבעות בחברתנו מתבצעות על רדיד אלומיניום בצבע כסף או בצבע זהב. סוגי ההטבעות הנפוצות ביותר זה רדיד פויל (foil) בעל מראה מתכתי מיוחד עם פיגמנט מבריק והשני הינו רדיד הולגרמה אשר מייצר הטבעה מתכתית בתלת-מיימד. הודות להליך המורכב של הטבעת ההולוגרמה , לא ניתן לזייף את השיק. את הגלופות ניתן לייצר בהתאמה לצורכי הלקוח, למשל ניתן לייצר גלופה של לוגו חברתכם או כל סמל אחר אשר יעזור לכם לבדל, למתג ולאבטח את הטפסים או את השיקים העסקיים שלכם.

אחד הנושאים המעסיקים את בעלי העסקים הינו נושא ההגנה על הצ'קים העסקיים. אנו מצעים פתרון שימנע זיוף צ'קים ויעלה את רמת אבטחת צ'קים עסקיים. הטבעה זהב / כסף או הטבעת הולוגרמה על גבי הצ'קים תיתן גם בטיחות וגם ייחודיות.

אנו מציעים לכם לבחור גלופה להטבעה ממבחר קיים בחברתנו או לחלופין לבחור בגלופה מותאמת אישית אשר תהיה ייחודית לחברתכם. על ידי הוספת הטבעה אתם גם מגנים על השיקים מפני זיוף וגם מקבלים את אפקט המיתוג.

צרו אתנו קשר ואנו נשמח לעצב עבורכם את הצ'קים המעוצבים הכי מיוחדים והכי ייחודיים לעסק שלכם.

מעוניינים בהוספת הטבעה זהב או הטבעה כסף?

הפקת צ'קים בהתאמה לכל הבנקים

הדפסת צ'קים מתוכנת שיק-צ'ק
בהתאמה מלאה לכל הבנקים ועמידה בתקן 501

    צרו איתנו קשר

    הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר ישיר. הצעת מחיר, תמיכה לתוכנת שיק-צ'ק, התייעצות או כל סיבה אחרת, נשמח לתת לכם מענה בערוצי התקשורת הבאים