תוכנה להדפסה
וניהול שיקים יוצאים ונכנסים

שירות ותמיכה בבית תוכנה


חלק בלתי נפרד מכל תוכנה!

שירות ותמיכה בבית תוכנה

קונים תוכנה להדפסת שקים? אתם בטח מבררים הכול על אודות התוכנה, מהם הביצועים, מהן האפשרויות, מהו המחיר ועוד, אך לקוחות רבים לא בודקים את הגורם החשוב ביותר, והוא שירות הלקוחות והתמיכה של החברה. מה יעזור לכם אם תקנו תוכנה יקרה, בעלת ביצועים מדהימים, אך כבר לאחר מספר חודשים יקרו תקלות? במקרה הטוב תיאלצו להמתין זמן יקר עד לקבלת השירות והתמיכה ובמקרה הרע, החברה תיעלם ואתם לא תוכלו ליהנות מהמוצר. "קווים הפקות" היא חברה הנהנית מאמון מלא של הלקוחות החברה, חברה המספקת שירות ותמיכה במהירות, ביעילות ומיד.

"קווים הפקות" נותנים לכם תמיכה ושירות מלא ללא פשרות

חברת "קווים הפקות" חרטה על דגלה את אמנת השירות והתמיכה מתוך ההכרה כי התמיכה והשירות הם חלק בלתי נפרד מאיכות המוצר.

כאשר אתם קונים תוכנה להדפסת שקים או כל מוצר מבית קווים והפקות אתם יכולים לרכוש מינוי שנתי המעניק לכם תמיכה ושירות ללא פשרות. כך תוכלו לעבוד בראש שקט, ליהנות מתוכנות חדישות ומשירות אמין ותמיכה מהירה.

הניסיון מלמד כי עדיף לשלם תשלום שנתי עבור תמיכה ושירות לחברה אמינה ומקצועית מאשר תשלום חד פעמי לגורמים שונים אשר לא תמיד עונים על הדרישות ועל הציפיות.

ב"קווים הפקות" מעמידים סטנדרטים גבוהים של שירות לקוחות. מהירות התגובה היא אחד הגורמים החשובים ביותר לעובדי החברה. החברה מודעת לצורך החיוני והיום יומי של התוכנה שאתה אתם עובדים, ולכן היא מעניקה שירות מהיר ומיידי לכל לקוח.

צוות החברה עומד בציפיות של הלקוחות ומספק את כל הדרישות, עונה על כל הבעיות ופותר במהירות וביעילות כל תקלה.

תוכנת שיק צ'ק היא תוכנה להדפסת שקים מבית "קווים הפקות י. ח. בע"מ". זוהי תוכנה עדכנית ואמינה העונה על כל הדרישות. באמצעות התוכנה תוכלו לשלוט על תזרים המזומנים, לעקוב אחרי הפקדות ומשיכות של השקים, להדפיס שקים מעוצבים וממותגים, להימנע מזיופים ומגנבות, הודות לרמת האבטחה הגבוהה, ולעקוב אחרי ניהול העסק מכל מקום, גם באמצעות הטלפון הנייד. צוות החברה זמין, הוא נענה במהירות לכל קריאה ומיומן בפתירת כל תקלה, אם תהיה.

הלקוחות ממליצים ואנחנו מרוצים

דויד, המנהל בית עסק גדול, רכש תוכנה להדפסת שקים מבית "קווים הפקות". לאחר תקופה שבה נהנה דויד מהתוכנה הוא המליץ עליה לחבריו, וכך הוא כתב:
אנחנו משתמשים בתוכנת שיק צ'ק על בסיס יום יומי. אני לא יכול לתאר לעצמי איך היינו יכולים לעבוד בפשטות וביעילות ללא התוכנה, אך יותר משאני רוצה להמליץ על התוכנה, אני מעוניין להמליץ על שירות התמיכה. אני מאמין כי הדבר החשוב ביותר ברכישת כל תוכנה הוא השירות והתמיכה, וחברת "קווים הפקות" עונה על כל הציפיות.

צרו קשר, רכשו תוכנה ומנוי שנתי לתמיכה, והצטרפו גם אתם אל אינספור הלקוחות העובדים ביעילות, בראש שקט ללא דאגות וללא תקלות.