תוכנת שיק צ’ק מבית ‘קווים הפקות י. ח. בע”מ’ מציעה לכל בית עסק את התוכנה העדכנית והיעילה ביותר לניהול העסק. תוכנת שיק צ’ק מאגדת בתוכה יתרונות רבים כמו יעילות וארגון בעבודה, בטיחות, שליטה על תזרים המזומנים, סנכרון עם הנהלת החשבונות ועוד. אל תישארו מאחור. הצטרפו גם אתם אל עשרות בתי העסק שכבר רכשו את התוכנה ומנהלים את עסקיהם ביעילות ובהצלחה!

כל היתרונות שישכנעו גם אתכם להזמין תוכנת שיק צ’ק מבית “קווים הפקות”

באמצעות התוכנה תוכלו לצפות בכל רגע בצ’קים היוצאים והנכנסים אל חשבון הבנק שלכם, בדרך זו תוכלו לשלוט על תזרים המזומנים, לשים אצבע על הדופק, להימנע מרישום צ’קים ללא כיסוי, מאוברדראפט בבנק ומתשלומי עמלות רבים ועוד.

תוכנת שיק צ’ק מאפשרת לכם לאתר במהירות כל צ’ק נכנס או יוצא. אם תתבקשו תוכלו להציג בפני הספקים או הלקוחות את כל השקים שלהם.

תוכנת שיק צ’ק מעניקה לכם גיבוי יום יומי ומיידי. בכל יום, כל שעתיים מתבצע עדכון נתונים. כך תוכלו להימנע מאובדן נתונים בעת קריסת המחשב ומהשקעה של זמן יקר וכסף רב לצורך שחזור הנתונים שאבדו.

באמצעות התוכנה תוכלו לעקוב מכל מקום בעולם, באמצעות הטלפון הנייד, אחרי תזרים המזומנים ולבצע מעקב אחרי כל השקים היוצאים והנכנסים.

תוכנת שיק צ’ק מצוידת במנגנוני בטיחות ברמה גבוהה ביותר. הודות למנגנוני הבטיחות המוטמעים בתוך התוכנה תימנעו מגנבה ומזיוף של צ’קים.

הדפסת צ’קים מעוצבים. צ’קים מעוצבים ימתגו את בית העסק שלכם ויעניקו לו תדמית של עסק יוקרתי, מקצועי ואמין.

תוכנת שיק צ’ק מאפשרת לכם לעבוד בצורה מאורגנת ויעילה. אתם יכולים לנהל מספר חשבונות בנק, תוכלו להדפיס צ’קים מחשבונות שונים בלי להחליף דפים בין הדפסה להדפסה. בדרך זו תוכלו גם להימנע מטעויות העלולות לגרום לכם נזקים כבדים ובלאגן רב.

תוכנת שיק צ’ק חוסכת זמן יקר של כתיבה ידנית של צ’קים ומונעת טעויות בכתיבת הצ’ק.

התוכנה מספקת דו”חות שונים בהתאם לחתכים שונים, מספקת קבלות, עוקבת אחרי משיכות והפקדות של כל ספק ומאפשרת איתור מהיר של כל צ’ק.

תוכנת שיק-צ’ק מתאימה לכל אחד

חברת “קווים הפקות” פיתחה ארבעה סוגי חבילות של התוכנה, אחת מהן ודאי תתאים גם לכם.

  • תוכנת צ’ק לייט מתאימה לבעלי עסקים העובדים עם חשבון בנק אחד וכותבים בממוצע כמאתיים וחמישים שקים בשנה.
  • תוכנת צ’ק פרו מיועדת לבעלי עסקים העובדים עם חשבון בנק אחד אשר כמות השקים שהם כותבים בשנה מגיעה לאלף צ’קים בשנה ואפילו יותר.
  • צ’ק אנלימיט זוהי תוכנה המסונכרנת עם הנהלת החשבונות.
  • תוכנת שיק מובייל זוהי אפליקציה המאפשרת גישה מכל נייד או טאבלט על גבי שרת מאובטח, היא מאפשרת צפייה בצ’קים נכנסים ויוצאים, עדכון נתונים, צפייה בדו”חות ועוד.
  • צרו קשר, צוות החברה המקצועי ישמח להמליץ גם לכם על התוכנה המתאימה.
  • צרו קשר, שיחת ייעוץ ללא התחייבות.

“שיק-צ’ק” – גם לכם מגיע חיים קלים במשרד

  • אלפי לקוחות מרוצים כל יום מעבודה מקצועית ומשירות אדיב
  • צרו קשר וצוות החברה המקצועי ישמח להמליץ גם לכם על תוכנה שתתאים בדיוק לעסק שלכם.
  • שיחת ייעוץ ללא התחייבות.
  • משלוח חינם לכל הארץ